Biorezonator

medical equipment

Zappowanie w gabinecie lub we własnym domu

Działania Biorezonatora opiera się na niszczeniu patogenów znajdujących się w naszym organizmie, przy pomocy delikatnego prądu o określonych częstotliwościach.

Wykorzystywana jest tutaj metoda Dr Huldy Clark, która po wykonaniu szeregu odpowiednich badań udowodniła, że różna częstotliwość taktowania prądu stałego niszczy różne patogeny.

Przy zastosujemy danej częstotliwości lub ich zbiorów , możliwe jest wyeliminowani z organizmu określonych grup patogenów.

Metoda ta opiera się na teorii naukowca Raymonda Rife, który udowodnił z kolei, że wirusy i bakterie jak każde żywe komórki posiadają własne częstotliwości rezonansowe, które są dla nich śmiertelne (MOR – Mortal Oscillation Rate).

Ponieważ, dr Hulda Clark twierdziła, że różne patogeny są niszczone przy różnych określonych częstotliwościach urządzenie wykorzystywane w Gabinecie wyposażone jest w 3 stopnie różnych częstotliwości, tak by zadziałać skutecznie na różne patogeny

To wyjątkowe urządzenie jest efektem połączenia badań I odkryć nie tylko Huldy Clark ale także walców Faraona wykorzystujących promieniowanie kształtu wg tzw żlotej proporcji wg badań dr. Uwarowa

Co elimunuje biorezonator?:

Drobnoustroje

Bakterie

Pleśnie

Grzyby

Wirusy

Pasożyty

Pomaga w walce z

Trądzikiem

Boleriozą

Wszelkimi przeziębieniami

Stymuluje organizm

Podnosi odporność usprawniając pracę układu immunologicznego

Usprawnia metabolizm

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!