Trycholog dietetyk

RENATA MODZELEWSKA Doświadczony Trycholog z ponad 20 letnim stażem.

” Od dwudziestu lat pomagam klientom w problemach skóry głowy i włosów.

Podstawą diagnozy jest dokładny wywiad z klientem i badanie zaawansowanym trichoskopem.

Najważniejsze w terapiach związanych z włosami i nie tylko,  jest ustalenie przyczyny tego problemu.

Jak wiadomo włosy są odzwierciedleniem stanu organizmu, wszelkie niedobory witamin, minerałów, nieprawidłowo funkcjonujace narządy … to wszystko może negatywnie odbijać się na stanie naszej skóry i włosach.

 Pdczas konsultacji trychologicznych często wykonuję analizę biomagnetyczną dla swoich klientów, która pozwala w szybki i nieinwazyjny sposob zbadać stan zdrowia, zapotrzebowanie na substancjie odżywcze oraz poziom toksyn występujących w organizmie.

Analizator biomagnetyczny oraz badanie trychoskopowe pozwalają w konkretny i celowany sposób dobrać odpowiednie preparaty do terapii trychologicznych oraz nakreslić plan żywieniowy dla naturalnej poprawy zdrowia.

Jeśli jest taka potrzeba proszę też o wykonanie dodatkowych badań analitycznych i skontaktowanie sie z odpowiednim lekarzem specjalistą.

Traktowanie terapii trychologicznych jako całościowe podejście do organizmu i zdrowia skutkuje bardzo dobrymi efektami takich kuracji.

Trychologia jest moją pasja , dlatego tez od wielu lat zajmuję sie edukacją nowych adeptów tego zawodu prowadząc Akademię Trychologii Praktycznej Trychologiczne.pl, pisząc artykuły na tentemat publikowane w pismach branżowych oraz tworząc e-booki szkoleniowe.

Dla osób zainteresowanych szkoleniami z wiedzy praktycznej – informację na ten temat znajdziesz klikając w poniższy link 

informacje o kursach trychologicznych

Akademia Trychologii Praktycznej Trychologiczne.pl

502 301 064

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!